Bydgoszcz,Grudziądz,Toruń,Świecie,Włocławek,Inowrocław
+48 722 419 722
biuro@kursy-pierwszapomoc.pl

O mnie

Kursy z zakresu udzielania pierwszej pomocy

Witam Państwa!

Na co dzień jestem Ratownikiem Medycznym, pracującym w zespołach wyjazdowych Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy oraz prowadzę zajęcia jako wykładowca akademicki.

Swoją przygodę z ratownictwem rozpocząłem już w gimnazjum, uzyskując uprawnienia młodszego ratownika WOPR. Kolejnym etapem było uzyskanie tytułu ratownika kwalifikowanej pierwszej pomocy. W 2012 roku rozpocząłem naukę w Collegium Medicum w Bydgoszczy, na kierunku ratownictwo medyczne. W tej samej uczelni uzyskałem tytuł magistra Zdrowia Publicznego. Kolejnym rozpoczętym przeze mnie kierunkiem jest pielęgniarstwo.

Już podczas studiów prowadziłem pierwsze szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Wraz z moimi kolegami z Akademickiej Grupy Ratowniczej zaczynałem od edukacji dzieci na oddziałach pediatrycznych Szpitala Jurasza w Bydgoszczy, następnie zawitaliśmy do przedszkoli i kilku innych jednostek oświaty.

Zajęcia prowadzę na podstawie doświadczenia zawodowego. Kładę nacisk na ćwiczenia praktyczne oraz rozwijanie zdolności manualnych udzielania pierwszej pomocy przez kursantów. Zawsze wiedzę przekazuje rzetelnie i zgodnie z najnowszymi wytycznymi.

Na szkoleniach współpracuje tylko i wyłącznie z Ratownikami Medycznymi oraz lekarzami na co dzień praktykującymi w zawodzie.